Holiday Village Aquapark Tatralandia

Holiday Village Aquapark Tatralandia

Holiday Village je komplex, ve kterém se nachází 155 chat a apartmánů, sloužící k ubytování návštěvníků aquaparku Tatralandia a i blízkého Liptovského Mikuláše. V nabídce se nacházejí chaty 3+1, apartmány 4+1 a chaty 7+1. V komplexu Holiday Village jsou mimo jiné i venkovní krby ke grilovaní, sportoviště a dalších atrakce pro volný čas.

Typy objektů v Holiday Village

Volbou pro menší skupinky jsou chaty 3+1. Jedná se o jednopodlažní plně vybavenou chatu s jednou ložnicí a možností přistýlky ve společenské místnosti.

Rodiny s dětmi nebo početnější skupinky návštěníků ocení větší dvoupodlažní apartmány 4+1. V druhém patře se nachází ložnice pro 4 osoby a ve společenské místnosti je možnost přistýlky.

Nějvětším objektem jsou dvoupodlažní chaty 7+1. Ve druhém patře se nacházejí dvě ložnice a ve společenské místnosti je opět možnost přistýlky pro jednu osobu. Celkem zde tedy může být ubytováno až osm osob.

Výhody pro ubytované aneb spojitost s aquaparkem

Při rezervaci ubytování si můžete vybrat ze dvou cen. První cena zahrnuje i vstupné do aquaparku, které v kombinaci se zakoupením ubytování vychází řádově levněji. Druhou možností je zakoupení ubytování bez vstupů. Při zvolení této možnosti je nutné pro vstup do akvaparku zakoupit na místě vstup v plné ceně.

V rámci ubytování jsou pro hosty domluveny i slevy pro zábavné atrakce v okolí aquaparku Tatralandia. Například pro vstup do velmi oblíbeného Western City Šikulův mlýn. Více informací naleznete na stránkách jednotlivých chat a apartmánů - Chaty 3+1, Apartmány 4+1 a Chaty 7+1.

Co vše nabízí návštěvníkům Holiday Village

  • Sto padesát pět chat a apartmánů
  • Recepce s nepřetržitým provozem
  • Stravování v restauraci
  • Kongresové místnosti
  • Minimarket (obchod s potravinami)
  • Parkoviště
  • Směnárna
  • Informační centrum
  • Venkovní krby vhodné ke grilování
  • Sportoviště a půjčovna sportovních pomůcek

Fotografie Holiday Village

Fotografie chat a apartmánů, které se nacházejí v areálu Holiday Village.

Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia Holiday Village Aquapark Tatralandia

Poloha Holiday Village

Holiday Village se nachází v těsné blízkosti aquaparku Tatralandia. Na mapě je označen zelenou šipkou, tedy přímo nad aquaparkem.

Dále provozujeme následující služby:

Ubytování Rajecké Teplice

Plavby po řekách

Plavby po moři

ICTour s.r.o.